artsupply.co.il

חנויות יצירה – החנויות המובילות בישראל

חנויות יצירה – החנויות המובילות בישראל בין אם הנכם עוסקים ביצירה כתחביב או לפרנסה חנויות יצירה מובילות ומקצועיות יידעו לספק לכם את מיטב הכלים והמוצרים בהתאמה מלאה ואישית   תחום היצירה הינו תחום חופשי בו כל אחד יכול לבטא את אשר בליבו ובמחשבותיו אך כדי ליצור באופן מלא, שלם ומקצועי יש צורך להצטייד במוצרים ייחודיים, מותאמים עבורכם..


יצירה לילדים – טרנדים ב-2016

יצירה לילדים – טרנדים ב-2016 רגע לפני שמגיע החופש הגדול אתם יכולים לחפש ולמצוא פתרונות יצירתיים לעבודות יצירה שתוכלו לעשות בעצמכם בבית. נשמע מסובך? ממש לא עבודות יצירה לילדים יכולות להיות מורכבות במיוחד, אך גם יכולות לקחת את החומרים הפשוטים והזמינים ביותר – ולהכין מהם תוצרים יפייפיים. שנת 2016 מחדשת ומדגישה עבור כולנו..


חומרי יצירה לטיפול – מכניסים צבע לחיים

חומרי יצירה לטיפול – מכניסים צבע לחיים שימוש בחומרי יצירה לטיפול זהו תחום טיפולי מוכר השימושי הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים. במה משתמשים ולמה? התשובות לפניכם טיפול באומנות זהו תחום טיפולי שהולך ומתפתח בשנים האחרונות ככלי טיפולי ואבחוני בגילאים שונים. האומנויות השונות, החל מציור ופיסול, דרך שרבוט ועד לדרמה, מהווים דרך לבחון את..


חנויות יצירה - מה צריך בשביל לפסל באבן

חנויות יצירה -  מה צריך בשביל לפסל באבן הפיסול באבן היא אומנות עתיקת יומין, עוד מימי האדם הקדמון, שפיסל לעצמו חרבות, כלי בישול וציד ועוד. מאז השתכללה הטכנולוגיה ונכנסו חומרים חדשים כמו דבקים מיוחדים, איטום בווקס ועוד.   באומנות הפיסול ישנם חומרים רבים, החל מחימר, עץ ועד פיסול באבן. כל פסל בוחר לעצמו את החומר החביב עליו ומתמחה..


פעילויות יצירה לילדים - כשפיסול ונייר מתחברים

פעילויות יצירה לילדים - כשפיסול ונייר מתחברים חנוכה, סופ"ש, או כל חופש אחר- המשותף להם הוא שמה שמשמח את הילדים שלכם גורם לכם ללא מעט כאב ראש- איך למלא את הזמן שלהם בצורה מהנה, מלמדת, ואם אפשר גם בלי לקחת משכנתא נוספת. אחד מהפתרונות העתיקים ביותר לבעיה של הפעלת ילדים  הוא עבודות יצירה לילדים. ואם כבר מדברים על פעיליות..


שיטות ציור מובחרות - איך עובדים נכון עם חומרי ציור ?

שיטות ציור מובחרות - איך עובדים נכון עם חומרי ציור ? סביר להניח , אם הגעתם לאתר של ציוד גרפי אתם בוודאי כבר ציירים מנוסים, אך אם בכל זאת אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בין הקווים, אספנו בשבילכם כמה שיטות ציור מובחרות   כל מי שיש לו ילד קטן מכיר את זה, כאשר הילד הוא בגיל שנתיים לערך, הוא לוקח טוש ומתחיל לקשקש. להורה זה..


סדנאות יצירה - לגלות את הכישרון בכל גיל

סדנאות יצירה - לגלות את הכישרון בכל גיל  נדמה שבעידן של ימינו הסיכוי להיות מפורסם הוא גדול והסיכוי להישאר בזיכרון הקולקטיבי הוא קטן, אבל זה לא אמור למנוע מאיתנו לנסות   לאונרדו דה וי'נצי גדול הציירים בכל הזמנים, התחיל לצייר בשנות העשרה לחייו , ורק אחרי שאביו לקח את עבודותיו לאחד מאמני האזור,  הוא הצטרף לסדנה בה..


חומרי פיסול לגן - לתת לילדים לבנות בעצמם

חומרי פיסול לגן - לתת לילדים לבנות בעצמם ילדים שעוסקים בפיסול יכולים לשפר את הקשר בין העין והיד ואת יכולות המוטוריקה העדינה שלהם, לחזק את שרירי הידיים ולפתח את הפן היצירתי בהם. בנוסף, מחקרים מצאו כי ילדים העוסקים בפיסול הם ילדים רגועים יותר פיסול היא אחת הפעילויות האהובות והמומלצות בכל גן ילדים, וחלק בלתי נפרד משעות..


כני ציור - החמור של הציירים

כני ציור - החמור של הציירים ברוב שפות העולם המילה המשמשת לתיאור כן ציור היא חמור – כלומר, הצייר נעזר ב"חמור הציירים" עליו מונח הציור. ריכזנו עבורכם מידע אודות חמורי (סליחה – כני) ציור שונים המצרים הקדמונים הם אלו שהחלו לעשות שימוש בסוגים של כנים לציור, וגם אלפי שנים לאחר מכן כן ציור הוא כלי..


ציוד ציור - מדריך צבעים לצייר המתחיל

ציוד ציור - מדריך צבעים לצייר המתחיל   ישנו הבדל גדול בין סוגי צבעי הציור השונים, ההבדל מתבטא גם לא רק במחיר אלא בטכניקה של הציור ובתוצאה הסופית שלו.   עם השנים פותחו סוגי צבע חדשים וצצו טכניקות ציור חדשות בעקבות השינויים בחומר. כל אלה הביאו למגוון רחב של ציוד ציור, מכחולים, מברשות וצבעים..


ציוד פיסול - לעבוד עם פימו ולהרגיש פסל

לא כולנו יכולים להרשות לעצמם חומרי פיסול יקרים, בשביל זה יצרו את הפימו ואת עיסות הנייר ציוד פיסול הוא שם כללי למדי, המתייחס לחומרי פשוטים כמו קיסמי שיניים אך גם למקדחות מצופות אבקת יהלומים בשווי מאות דולרים. בשורות הבאות ננסה להציג בפניכם כמה חומרי יצירה בסיסיים, כאלה המתאימים לעבודה ביתית..


חומרי פיסול - להפוך את הדמיון לדגם מוחשי

עוד בגן אנחנו לומדים לפסל, באמצעות פלסטינינה ואין שום סיבה שלא נמשיך עם חומרים אחרים כאשר אנחנו גדלים. חומרי יצירה רבים הם פרי פיתוחים טכנולוגיים חדשים, ומאפשרים לכל אחד להתקרב לאומנות הפיסול, גם ללא ציוד פיסול מתקדם מאוד, ליכלוך רב וידע מקצועי מעמיק. בשורות הבאות נציג כמה מאותם..


סדנאות יצירה - מהמגירה היישר אל המוזיאון

סדנאות יצירה - מהמגירה היישר אל המוזיאון אם עד לפני כמה שנים היה ניתן לחלק את העולם של סדנאות יצירה לשתי תקופות גיל, ילדות מוקדמת וארבעים ומעלה,לאחרונה אנו יכולים לראות עדכון במצב, וגם בגילאים שבין לבין אנשים מנסים לחדד את היצירתיות שלהם בסדנאות שונות כאשר מחלקים את סוגי החוגים שילדים נוטים ללכת אליהם מגיל צעיר, אפשר למצוא שלוש..


ציוד ציור - מהקו הראשון ועד הציור המושלם

ציוד ציור - מהקו הראשון ועד הציור המושלם למרות שלא צריך ערכות ציור כדי להיות ציירים, רצוי שיהיו לנו ערכות כאלה בהישג יד אם נרצה להפוך את הציור לתחביב או מקצוע מהיום בו אנחנו יכולים להחזיק טוש או גיר בידינו אנחנו הופכים לציירים. מעטים מאיתנו הופכים זאת לתחביב או למקצוע, אך רובנו נוהגים לצייר גם אם אנחנו לא יודעים..


מדריך חומרי יצירה

מדריך חומרי יצירה לאפיין חומר ספציפי בתור חומר יצירה הוא בעייתי בעולם פוסט מודרני, הרי עם כל חומר אנחנו יכולים ליצור... אומרים שכל עוד אנחנו חווים חוויות יש לנו מה לכתוב. אך מה אם אנו מעדיפים לבטא את עצמנו בדרכים אחרות, דרך ציור, פיסול, כדרות, או בכל דרך אחרת שמאופיינת באמצעות עבודות יצירה שונות? ובכן אז כל..


פעילויות יצירה לילדים - לתת לאמן שבילד לצאת החוצה

פעילויות יצירה לילדים - לתת לאמן שבילד לצאת החוצה ב-2005 נמכר ציור של מרלה אולמסטד ב-20 אלף דולר. זה לא היה סיפור גדול אלמלא מרלה היתה בת ארבע כשזה קרה יותר ויותר מחקרים מגלים שככל שהורים משקיעים את זמנם בעבודות יצירה עם ילדים, או נותנים להם חומרים ליצירה, כך הילדים מתפתחים מהר יותר ומפתחים עולם רגשי וחברתי רחב יותר. חוקרים רבים מציעים..


Copyright © 2020 artsupply.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חומרי יצירה מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום חומרי יצירה
מחפשים חנויות יצירה באזורכם? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם מבחר חנויות יצירה - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!